LatviskiПо-русскиEnglish

Rit 2016. gads...

Pasauli ir skārušas ievērojamas pārmaiņas.. Gan ģeopolitiskajā, gan elementāras uztveres līmenī. Krīze, kura plosījās kopš 2007. gada, ir darījusi savu – milzīgas ļaužu masas ir palikušas bez elementāriem iztikas avotiem, trūkst dzeramā ūdens, pārtikas, izglītība dažās valstīs ir vispār atcelta. Pilsoņu kari, bandu uzbrukumi – tā daudzviet ir ikdiena.

Parīzes ielas klāj līķu kalni – cilvēki mirst no bada, no savstarpējās neiecietības. Kanibālisms – tā 2016. gadā ir norma.

Protams, ne visur ir tik slikti – ir valstis, kas ir saglabājušas militāro spēku un iekšējo kārtību, tās ir valstis, kuras 2007. gadā sākušos krīzi radīja un izmantoja savā labā.

Ineresanti, ka Latvijas Republika, kura toreiz no krīzes cieta smagāk par visiem, ir ne vien izlauzusies no krīzes skavām, bet Latvija ir kļuvusi par vienu no pasaules lielvarām. Ebreju un izredzēto latviešu savienība, kas slēpjas zem nosaukuma XERAP, tur Latviju dzelzs dūrē. Latvija ir gatava kļūt par vienu no agresoriem, kas to vien gaida, kā ieņemt jaunas teritorijas un paverdzināt tur dzīvojošos mežoņus, lai izspiestu no šīm teritorijām pēdējo suliņu – lai ieviestu JAUNO PASAULES KĀRTĪBU. Tanki, lidmašīnas, kuģi, atomieroči – tas viss ir sagatavots, lai sasniegtu XERAP mērķus.

Tomēr ir valstis, kas ir ne mazāk ambiciozas par Latviju. Tās ir gatavas ar ieročiem rokās aizstāvēt ne tikai savu teritoriju, bet saplosīt jebkuru konkurentu, kas iebilst attiecīgās valsts plāniem vai idioloģijai.

Šī spēle ir kā rings, kurā tiksies Ķīna, ASV, Krievija, Latvija, Vācija un Japāna, lai noskaidrotu, kurš būs tas, kurš ieviesīs savu pasaules kārtību, pat ja tas nozīmē KARU, SLEPKAVĪBAS, GENOCĪDU un BADU.

Kļūsti par vienas no vareno valstu vadītājiem, atcel konstitūciju un vadi valsti, tā, lai citi aiz bailēm no tavējiem, nošaujas. Izmanto tankus, lidmašīnas, snaiperus, uzpērc pretinieka valdību, izsēdini desantu ienaidnieka teritorijā. Dari visu, LAI UZVARĒTU KARĀ.

Onewar.lv™ – Tas ir tavs karš. Zaudētāju šeit nebūs, jo viņi visi būs miruši!™