LatviskiПо-русскиEnglish

Esi sveicināts online spēlē „onewar.lv”, kas, jācer, kļūs Tev par lielisku brīvā laika kavēkli. Dažreiz pašam bail paliek no tā, kādas fantāzijas pa galvu rosās! Šeit Tu vari realizēt sevi kā valsts vadītāju, kā karavadoni, kam ir iespēja sadot pa pakaļu citiem tādiem kā Tu.

Onewar.lv dos Tev iespēju virtuāli izbaudīt kā ir būt ietekmīgas valsts vadītājam, kā ir uzsākt karu, kā ir, kad ir jāpieņem lēmums nogalināt tūkstošiem cilvēku, tikai tāpēc, lai sasniegtu kādu Tev vien zināmu mērķi.

Kļūsti bagātāks, vāc un uzkrāj resursus, pulcē karaspēku! Ved to uzbrukumā kam vien vēlies – tikai neaizmirsti par aizsardzību, jo arī Tu vari būt kāda PLĀNA sastāvdaļa, kāds mazs cinītis, kas kādam traucē realizēt viņa plānus. Un šis kāds, var pieņemt lēmumu noslaucīti Tevi un Tavu valsti no zemesvirsas!

Kad esi veiksmīgi veicis reģistrāciju un iegājis spēlē, pievērs uzmanību ekrāna augšējam labējam stūrim, kur parādās Tavs reģistrācijas vārds un vieta profila bildei. Turpat, uzklikšķinot uz FAQ, ir atrodamas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, bet, ieejot „mans profils”, Tu vari nomainīt profila bildi, paroli, aplūkot savu statistiku un sasniegumus.

Lai Tu spēles gaitā varētu sekmīgi attīstīties, ir jāpievērš uzmanību sekojošiem rādītājiem: Enerģijai, Pieredzei un Ienākumiem. Armija ir nepieciešama dalībnieku savstarpējās cīņās, savukārt enerģija ļauj pildīt misijas un nopelnīt pieredzes punktus, kas nepieciešami nokļūšanai nākamajā līmenī.

Kā redzi, spēlē ir vairākas sadaļas, kas piedāvā dažādas iespējas.

Misijas

Šeit atkarībā no sava armijas lieluma un daudzveidības Tu vari izpildīt vienu vai otru parasto misiju, kā arī nopelnīt pieredzi, kā arī resursus. Spēles gaitā piedāvāto misiju klāsts pakāpeniski palielinās. Katras misijas izpildei nepieciešams attiecīgo komponentu daudzums.

Armija

Šajā sadaļā Tu spēles gaitā vari iegūt visu nepieciešamo spēcīgai armijai, sākot no kājinieka, beidzot ar atombumbu. Šai sadaļai ir četras apakšsadaļas – Kājinieki, Tehnika, Aviācija un Flote. Katrs ieguvums prasa noteiktu vietu skaitu armijā, toties palielina Tavus uzbrukuma un aizsardzības rādītājus, tādējādi ļaujot Tev sekmīgāk veikt uzbrukumus citiem spēlētājiem vai atvairīt pret Tevi vērstos uzbrukumus.

Kaujas

Šķiet, šeit neko īpaši paskaidrot nevajag. Izvēlies sev tīkamāko vai, gluži otrādi, netīkamāko pretinieku un uzbrūc. Uzbrūkot pretiniekam, Jūs varat zaudēt daļu sava karaspēka. Rūpīgi plānojiet savas darbības.

Bāze

Skaidrs, ka katrai armijai ir bāze. Onewar.lv nav izņēmums. Šajā sadaļā jūs varat būvēt jaunas celtnes Jūsu bāzei. Resursu celtnes ļauj jums gūt resursu ienākumus katras stundas 00 minūtē – zeltu, naftu un metālu. Tāpat bāzē iespējams ierīkot noliktavu un/vai supernoliktavu. Noliktavas palīdz pasargāt daļu resursu no ienaidnieka uzbrukuma. Celtņu skaitu, kuru jūs varat uzbūvēt, ierobežo parametrs „Bāzes izmērs”. Neatstājiet savu bāzi ar resursiem bez aizsardzības, Jūs daļu tās varat zaudēt neveiksmīgas kaujas rezultātā.

Pozīcijas

Visiem ir skaidrs, ka jebkura armija ir vajadzīga kā uzbrukumam, tā aizsardzībai. Sadaļā „Pozīcijas”, Jums ir iespēja noteikt cik lieli spēki dosies uzbrukumā, bet cik lieli spēki aizsargās Jūsu bāzi. Tātad: izvēlies, kādas kaujas vienības būs Armijā un kādas - Bāzē. Kaujas vienības, kas atrodas armijā, tiks sūtītas uzbrukumā ienaidnieka bāzēm, bet kaujas vienības, kas šajā laikā atrodas bāzē aizsargās jūsu resursus. Kad uzbrukuma kaujas vienības atgriežas no uzbrukuma, tad tās arī piedalās jūsu bāzes aizsardzībā.

Opcijas

Nokļūstot no viena līmeņa otrā, Tev tiek piešķirti 3 papildpunkti. Ieejot sadaļā „Opcijas”, Tu vari izvēlēties, kur tos ieguldīt – uzbrukuma spēkā, aizsardzības spējā vai enerģijā. Tāpat tu vari palielināt armijas izmēru, kā arī bāzes izmēru.

Favorīti

Vienmēr kāds būs labāks par tevi. Šeit tu vari paskatīties, kurš tas ir.

SMS

Šajā sadaļā Tu vari iegādāties papildus Urānu. Papildus Urānu iespējams iegādāties ar sms vai hanzanet palīdzību, tomēr pastāv iespēja papildus urānu iegūt bez maksas! Ja Tu uzaicināsi savu draugu spēlēt onewar.lv un viņš sasniegs vismaz 10 līmeni, Tu saņemsi 10 papildus Urānus.

Par Urānu ir iespējams iegūt 7 papildus opcijas, kas Jūtami palielinās Tavu konkurētspēju!

Par pašu spēli

Spēles būtība ir vienkārša - dalībniekam jānokļūst līdz 100. līmenim, kas ir pēdējais šajā spēlē. Tiesa, ar to gan viss nebeidzas, jo galā tiek piedāvātas jaunas iespējas, kas ļauj turpināt attīstību un nezaudēt interesi par šo spēli.

Lai tiktu no līmeņa uz līmeni, spēlētājam ir jāsakrāj noteikts daudzums pieredzes punktu.